poniedziałek, 17 czerwca 2013

Bezpłatna karta rabatowa Babycard.pl

Bezpłatna karta rabatowa Babycard.pl to karta dla dzieci i ich rodziców. Właściciel karty będzie miał ulgi i rabaty w ponad 70 sklepach, lokalach usługowych i placówkach edukacyjnych. Karty można uzyskać m.in. w wybranych oddziałach położniczych, żłobkach, przedszkolach, szkołach rodzenia lub jako nagrody w konkursach.
Zabawki w sklepie internetowym tańsze o 30 procent? Dziecięce kurki z rabatem 20 procent? Dwa razy dłuższy pobyt w sali zabaw dziecięcych bez żadnych dopłat? A może o jedną czwartą tańsze wpisowe do prywatnego przedszkola?
Wszystko to i wiele więcej daje bezpłatna karta rabatowa malucha Babycard.pl. Właśnie rozpoczęła się jej dystrybucja.
Babycard.pl to karta dla dzieci i ich rodziców. Jej posiadacze uzyskują ulgi i rabaty w sieci naszych partnerów w całym kraju.
Dotąd rabaty takie zaoferowało już ponad 70 partnerów, a cały czas dołączają do nich kolejni. Pełną listę partnerów znaleźć można na stronie internetowej www.babycard.pl
Karty rabatowe Babycard.pl rozprowadzane będą bezpłatnie na wybranych oddziałach położniczych w najlepszych szpitalach, w dobrych żłobkach i przedszkolach, jako nagrody w konkursach, w najlepszych szkołach rodzenia, a także u wybranych partnerów.
Kartę zamówić można także indywidualnie za pośrednictwem strony www.babycard.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz :)

Każdy komentarz, dodanie do obserwowanych dodaje mi motywacji do dalszego pisania i wiem że ktoś czyta mojego bloga.

Razem twórzmy tego bloga.

Wasza opinia jest dla mnie bardzo ważna :)

Pamiętaj NIE SPAMUJ !