niedziela, 18 sierpnia 2013

Wygraj wyjazd na Biegun Południowy

Pokonaj pięć stref czasowych i wyląduj w najbardziej wysuniętym na południu mieście Ameryki Południowej — kolorowym Ushuaia w Argentynie.
Poczuj klimat Ziemi Ognistej i zasmakuj w regionalnych specjałach kulinarnych. Wejdź na statek, przepraw się przez wzburzone wody Kanału Beagle i wyrusz w niezwykłą podróż na południowy kraniec Ziemi.
Popłyń ku „wyrastającym” z oceanu lodowcom, podziwiając jednocześnie żyjące tylko w tej części świata uchatki antarktyczne, a także pingwiny, foki i kormorany, przepływające tuż obok statku.
Stań na zamarzniętym od milionów lat lądolodzie. Zobacz najwspanialsze i najatrakcyjniejsze miejsca Antarktydy. Nabierz w płuca świeżego arktycznego powietrza, które przyprawia o zawrót głowy.
Odpocznij wśród największej kolonii pingwinów na Ziemi, skupiającej kilkaset tysięcy osobników. Zrób zdjęcia i zatrzymaj te niepowtarzalne chwile na zawsze.
Przeżyj zapierające dech w piersi chwile podczas rejsu Zodiac’iem (motorówką pontonową) przez zjawiskowy labirynt kry lodowej wśród pingwinów, albatrosów, fok i lwów morskich.
Poczuj adrenalinę, pływając kajakiem między dryfującymi lodowymi krami. Zbliż się na wyciągnięcie ręki do wylegujących się w słońcu zwierząt Antarktydy.

Nagroda:
W loterii zostanie przyznana nagroda — voucher o wartości 85 000 zł na realizację wyjazdu
na Biegun Południowy dla dwóch osób.
 
Zasady ogólne:
  1. W Loterii mogą wziąć udział osoby pełnoletnie, które dokonają transakcji w Polsce lub za granicą za pomocą kart płatniczych Debit World MasterCard i Credit World MasterCard wydanych i obsługiwanych przez banki z siedzibą w Polsce.
  2. W Loterii nie biorą udziału transakcje dokonywane w bankomatach, Internecie oraz dokonywane za pomocą karty World Signia™ MasterCard oraz kart biznesowych.
  3. Pełna lista wyłączeń znajduje się w regulaminie Loterii.
  4. Transakcje muszą być dokonane i zgłoszone między 01.08. a 30.09.2013 r. na stronie www.worldpromocja.pl
  5. Jedna osoba może dokonać dowolnej ilości zgłoszeń.
  6. Jedną transakcję można zgłosić tylko jeden raz.
  7. Uczestnik ma obowiązek zachować dowody dokonania wszystkich transakcji, które zgłosił. Będą one potrzebne w przypadku przyznania nagrody.
Strona promocji: https://worldpromocja.pl/transakcje/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz :)

Każdy komentarz, dodanie do obserwowanych dodaje mi motywacji do dalszego pisania i wiem że ktoś czyta mojego bloga.

Razem twórzmy tego bloga.

Wasza opinia jest dla mnie bardzo ważna :)

Pamiętaj NIE SPAMUJ !